Új Csapattagot keresünk!

Ékszerbolti Értékesítő
munkatársat keresünk

Főbb feladatok:

      • nagyon boldog, esküvőjüket szervező embereknek karikagyűrűket és eljegyzési gyűrűket eladni
      • tudással és türelemmel megfejteni az emberek elképzelését arról a tárgyról amit életük végéig fognak viselni

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • türelem, türelem, mosoly, türelem
    • hiperkedvesség (még zárás előtt 2 perccel is)
    • gyors és improvizatív kommunikációs készség
    • nyitottság az életre és a benne élő vásárlókra
    • teherbírás (de tényleg!)
    • pörgés ezerrel
    • életkedv (ezt kiemelten fontosnak tartjuk! YOLO)
    • alaposság és precizitás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • de nem feltétel…..
    • ékszerbecsüs végzettség
    • angol nyelvtudás
    • saleszes tapasztalat
    • marketing területén szerzett tapasztalat
    • humor
    • valódi rátermettség

Amit kínálunk:

    • rengeteg munkát és ezzel arányos díjazást (garantáltan emelkedő bér, prémium)
    • értékeljük a tudást és a fejlődni akarást
    • örülünk a saját gondolatoknak
    • mókás csapatot
    • bájos vezetőket

Kérlek ha érdekelne a feladat akkor mindenképp küldd el nekünk önéletrajzodat és egy 5-10 mondatos írást személyedről/életedről/gondolataidról/bármiről. Köszönjük szépen, nagyon várjuk!
info@uristenhazasodunk.hu

!FONTOS! Amennyiben szeretnél velünk dolgozni szeretnénk hosszú távon számítani Rád! :)

Üdv:

A Csapat

KittyBogiViviFanniSzandiVikiSáraPisti

Copyright © KARIKAGYŰRŰK, JEGYGYŰRŰK, ELJEGYZÉSI GYŰRŰK Minden mennyiségben, akár AZONNAL IS! 2010. A weboldal Wordpress motorral fut.

Webdesign: ZINA LEMMIKKI

Küldd el barátaidnak email-ben Email küldése
X