Új Csapattagot keresünk! | KARIKAGYŰRŰK, JEGYGYŰRŰK, ELJEGYZÉSI GYŰRŰK Minden mennyiségben, akár AZONNAL IS!

Új Csapattagot keresünk!

training-sales-team-investment-header

Sziasztok!

Ismét bővül a körünk :)
Új csapattagot keresünk!

Munkakör: Értékesítő
– vérbeli eladót keresünk ☺ annak minden tulajdonságával

Mit kell eladni?
– leginkább arany ékszereket egy Kelenföldi ékszerboltban (XI.ker, M4 Bikás Park)

Amire szükségünk lenne:
– türelem, türelem, mosoly, türelem
– hiperkedvesség (még zárás előtt 2 perccel is)
– gyors és improvizatív kommunikációs készség
– nyitottság az életre és a benne élő vásárlókra
– teherbírás (néha betonozni is kell a hátsó kertben…áhh nem is, csak vicceltünk)
– életkedv
– alaposság és precizitás

Amit mi adunk:
– rengeteg munkát és ezzel arányos díjazást
– értékeljük a tudást és a fejlődni akarást
– örülünk a saját gondolatoknak
– mókás csapatot
– bájos vezetőket

Előny:
– angol nyelvtudás
– ékszerbecsüs végzettség
– saleszes tapasztalat
– marketing területén szerzett tapasztalat
– humor

Hogy kell dolgozni?
– H-CS: 12:30-19:45-ig
– P: 10:30-17:15-ig
– Szombat: 9:30-14:15-ig (szombat esetén hétfő szabadnap)

Hát így… kérlek ha érdekelne a feladat akkor mindenképp küldd el nekünk önéletrajzodat és egy fél oldalas írást személyedről/életedről/gondolataidról/bármiről

Üdv:

A Csapat

KittyBogiViviFanniVikiLaciSáraPisti

Jelentkezési határidő:  folyamatos :)

info@uristenhazasodunk.hu
Pisti: 06203829554

Copyright © KARIKAGYŰRŰK, JEGYGYŰRŰK, ELJEGYZÉSI GYŰRŰK Minden mennyiségben, akár AZONNAL IS! 2010. A weboldal Wordpress motorral fut.

Webdesign: ZINA LEMMIKKI

Küldd el barátaidnak email-ben Email küldése
X